Japonská pila 220mm Extol Premium

ico Novinka
img
japonska-pila-220mm-extol-premium-30203.jpg
 
 

Profesionální Japonská zahradní pilka pro úpravu zahrady od firmy Extol Premium. Japonská pilka na větve a různé plastové materiály s dělkou břitu 220mm. Nakupujte zahradní nářadí online za skvělé ceny.

Cena s DPH 169 Kč
Cena bez DPH 140 Kč
Běžná cena 199 Kč
Ušetříte 15%
Na objednávku
množství 
 
 
Kategorie: Zahrada
Kód: japonská pila 220mm
Záruka: 2 roky
Výrobce: Extol
 
 

Japonská zahradní pila s délkou břitu 220mm

Zahradní Japonská pila s délkou břitu 220mm od firmy Extol Premium je nejlepší ve své třídě. Ergonomická plastová rukojeť potažená protiskluzovou TPR pryží. Zahradní Japonská pilka Extol Premium zahrnuje velmi kvalitní tenký, pevný břit.  Díky tenkému břitu umožňuje snadný, plynulý řez. Japonská pila je výjimečná tím, že zuby břitu se zasekávají do materiálu směrem k sobě a plátek se v řezu tolik neohýbá. Tenký plátek břitu umožňuje řezat materiály podél stěn nebo těsně u země. Kromě řezání různých druhů dřeva, břit si dokáže poradit i s materiály plastových a umělých vlastností. Japonská zahradní pila na dřevěné a plastové materiály je nejen pro hobby kutily, ale zároveň pro profesionální firmy.

Technické údaje 

  • délka břitu 220mm
  • celková délka pilky 380mm
  • rukojeť potažená protiskluzovou TPR pryží
  • tenký plátek břitu
  • použití na přesné a čisté řezání různých druhů materiálů
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace