Zpět do obchodu
 
 

Rozšiřujeme nabídku dopravy o nového dopravce

Rychlé a bezproblémové doručování zásilek je důležité pro nás i naše zákazníky. Na základě připomínek ke stávajícímu dopravci jsme se proto rozhodli přidat do možností dopravy na našem e-shopu Českou poštu. Nabízí totiž širokou síť poboček a podle ohlasů z našeho okolí také zvyšující kvalitu služeb.

Proč jsme si vybrali právě Českou poštu?

Česká pošta provozuje v současné době bezmála 4 000 poboček po celé ČR. Tyto pobočky navíc najdete i v odlehlých oblastech. Doručování do méně osídlených lokalit je přitom slabinou některých kurýrních dopravců, ke kterým musí zákazník v případě nutnosti cestovat i několik desítek kilometrů.

 

 

Z jakých variant balíků můžete vybírat?

V současné době roste popularita služby Balík Na poštu. V tomto případě budete mít zásilku připravenou k vyzvednutí na pobočce, kterou si vyberete. Nemusíte se tak spoléhat na kurýra a balík si v klidu vyzvednete, jak se vám to bude hodit – ráno, kdykoli během dne nebo třeba cestou z práce.

 

 
Samozřejmě si u nás můžete objednat také službu Balík Do ruky s doručením na přesnou adresu. Kurýr vám takovou zásilku přiveze na požadované místo – k vám domů nebo třeba do zaměstnání. Tuto službu využívají zejména lidé, kteří nemají čas jet pro balík na poštu.

 

 

Možnosti platby a ceny dopravy

Za objednávku s doručením přes Českou poštu můžete zaplatit předem (na náš bankovní účet), nebo kurýrovi při dodání zboží. Aktuální ceny dopravy najdete na stránce doprava a platba.

Naše spolupráce s PPL samozřejmě pokračuje. Pokud tedy raději využíváte soukromé dopravní společnosti, máte na výběr také.

Pozn.: Dopravu Českou poštou nelze využít pro interiérové dveře a objemnější zásilky (stavební pouzdra nebo půdní schůdky).

Nahoru
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace